Na návšteve v Literárnej čajovni

Rada som prijala pozvanie na poslednú 4. adventnú nedeľu popoludní do Literárnej čajovne rádia Slobodný Vysielač.  Príjemné počúvanie!

V jednu peknú decembrovú nedeľu popoludní mi na nete ťukol do nosa magazín so zaujímavým názvom “Kľúč od”.

Možno viete, možno nie – mojej knižke som dala názov “KĽÚČ OD KONFLIKTU” a tak som na chvíľku ostala ako zamrznutá…Klucodkonfliktu, dodkadanova

Kto dal podobný názov magazínu ako ja mojej knižke? Má moja knižka takmer menovca v magazíne? Tak som využila kontakt na webe magazínu na oslovenie šefredaktora, a hneď som mu písala meil. Na moje milé prekvapenie prišla následne odpoveď od pána Michala Alberta s ponukou na rozhovor v Literárnej čajovni v nedeľu 23.12.2018 t.j. na poslednú štvrtú adventnú nedeľu.

Nikdy som sa nenazdala, že ja budem pozvaná za hosťa do Literárnej čajovne. Lebo ja sa nepovažujem za spisovateľku, som autorkou dvoch populárno – náučných knižiek a preto sa vnímam ako autorka kníh. A o nich debatujem rada… 😉 Keď prišlo pozvanie do Literárnej čajovne, rada som súhlasila.

Mojim cieľom nie je písať, mojim cieľom je dať na známosť ľudstvu a svetu moje myšlienky, poznatky, názory, obsah knihy, ktorý môže ľuďom pomôcť. Písanie je pre mňa spôsobom, cestou ako dostať na svetlo sveta daný obsah.

Celý rozhovor s hudbou aj básňami je tu >>>

alebo aj tu >>>

https://youtu.be/ypV3TXOQj1I

O akých knižkách v rozhovore debatujeme? O mojom príbehu aj o týchto mojich dvoch knižkách :

mediacia-mediator, dodkadanova

Klucodkonfliktu, dodkadanova

A o čom bude ďalšia moja knižka? O tom, ako odpustiť >>>

kniha Odpustenie transparentChcete sa aj vy niečo spýtať? Nech sa páči TU>>>

Dodka Danová
Je nemožné žiť bez konfliktov – je rozumné naučiť sa ich zvládať! Pomáham ľuďom pomôcť si. Baví ma pomáhať ľuďom nájsť cestu von z hádok, svárov, konfliktov a sporov. Venujem sa konflikt manažmentu, som kresťanský kouč a autorka populárno-náučných knižiek o tom, čo nás v škole neučili a tak často to v živote potrebujeme. O zvládaní konfliktov je "Kľúč od konfliktu", a o odpustení je knižka "Viem odpustiť?". Ak vás zaujíma môj príbeh, tu je >>>