Čo je tam napísané?

Na zadnej strane obálky mojej populárno-náučnej knižky “KĽÚČ OD KONFLIKTU” je text, ktorý je čitateľný pri držaní knižky v rukách jej čitateľa – ale pri online objednávaní knihy sa text na obálke nedá prečítať.  Čo s tým?

Jednoducho – prečítajte si text tu :

Dlho som si myslela, že istí ľudia problémy majú – a iní nie.

Dlho som bola presvedčená, že istí ľudia problémy prevažne vytvárajú a istí ľudia ich prevažne riešia.

Dlho som vnímala, že niektorí ľudia sa z problémov vyzujú a iní sa v nich topia.

Dlho som verila, že jedinou správnou cestou je predchádzanie problémom – že je možný život bez problémov.

Dlho som sa domnievala, že schopnosť riešiť problémy človek dostáva alebo nedostáva do výbavy už pri jeho narodení, a ďalej nič – bodka.

Dlho som bola názoru, že keby sa dalo riešeniu problémov naučiť, tak by sa to predsa učilo v škole ako hlavný predmet.

Dlho som pozorovala, študovala, pracovala a hlavne žila život plný problémov a konfliktov…, aby som včas pochopila, že konflikty sú nevyhnutnou súčasťou života. Majú ich všetci.  Ľudia sa líšia hlavne spôsobom ich riešenia. Dobrá správa je, že zvládanie problémov a riešenie konfliktov sa dá naučiť.

Je nemožné žiť bez konfliktov. Je rozumné naučiť sa ich zvládať.

Človek dneška lieta do vesmíru, zvláda medzihviezdne priestory – mal by dokázať zvládnuť aj malý priestor medzi ním a tým druhým človekom.

Súčasný svet a človek dneška v ňom žijúci už má takmer všetko materiálne – no predsa mu niečo dôležité chýba. Pokoj a mier, namiesto vojen, konfliktov, hádok a sporov. Mediácia a koučing orientovaný na riešenie k pokoju prispievajú. Preto som mediátor a kouč.

Pomáham ľuďom zvládať problémy a konflikty samých so sebou (konzultáciou, koučingom) alebo s inými ľuďmi (konzultáciou, mediáciou).

A preto som napísala ľudskou rečou pre všetkých ľudí dobrej vôle túto knižku.

Dodka

dodkadanova, klucodkonfliktu

Viac o knihe:

Každý majiteľ mojej knižky spolu s ňou získava online konzultáciu v rozsahu 30 minút ZDARMA na ním zvolenú tému – či o knižke alebo o jeho aktuálnej životnej situácii. Je na vás kedy využijete túto bonusovú online konzultáciu – či po kúpe knižky alebo po jej prečítaní.

Kde sa dá kniha získať?

Príjemné a pre každodenný život užitočné čítanie želá jej autorka Dodka, mediátorka a koučka.

O čom bude ďalšia knižka? O tom, ako odpustiť >>>  Že to s témou zvládania konfliktov nemá nič spoločné? Nooo, počkajte si na dopísanie knižky, a uvidíte.

Chcete sa ma niečo spýtať? Nech sa páči, tu >>>

Dodka Danová
Je nemožné žiť bez konfliktov – je rozumné naučiť sa ich zvládať! Pomáham ľuďom pomôcť si. Baví ma pomáhať ľuďom nájsť cestu von z hádok, svárov, konfliktov a sporov. Venujem sa konflikt manažmentu, som kresťanský kouč a autorka populárno-náučných knižiek o tom, čo nás v škole neučili a tak často to v živote potrebujeme. O zvládaní konfliktov je "Kľúč od konfliktu", a o odpustení je knižka "Viem odpustiť?". Ak vás zaujíma môj príbeh, tu je >>>