Čo hovoria čitatelia mojej knižky o odpustení?

Autor knihy vždy s napätím očakáva spätnú väzbu od prvých čitateľov jeho novej knižky. Názor po prečítaní knižky od ľudí, ktorých nepozná, ktorých nikdy nevidel ani ich nepočul, a súčasne pre nich knižku písal. Tak to bolo aj v tomto mojom prípade.

Už viete, prečo som napísala túto knižku o odpustení. Čo hovoria jej prví čitatelia?

Čitateľka Mária z Pohorelej mi napísala:

Knižka ma potešila svojou ľudskosťou, prehľadnosťou a užitočnosťou pre život. Teším sa na jej tlačenú formu, aby som ju mala na svojom nočnom stolíku. Želám si, aby si ju potom prečítala celá naša rodina.

Čitateľka Petra z Považskej Bystrice mi dala takúto stručnú spätnú väzbu:

Ďakujem, takto som to potrebovala nájsť napísané – akoby knižka bola písaná pre mňa.

Čitateľ Mário z Bratislavy píše:

Veľmi sa mi knižka páči, má hlavu, pätu, kvalitu obsahovú aj štylistickú aj metodologickú.

Čitateľ Miro z Komárna mi dal vedieť toto:

Som čitateľ Vášho ebooku a som zaň veľmi vďačný! Veľmi mi pomohol a pomáha. Postupne ním naplňujem svoj život. Je veľmi užitočný a k čítaniu ho môžem len odporúčať.

Čitateľka Martina M. mi napísala:

Autorka pomenúva veci jasne a zreteľne, nekomplikuje ich. Kniha je napísaná v štýle “AKO NA TO”, téma je tak ľahko pochopiteľná napriek jej vážnosti. Za to jej dávam plus. Prekvapilo ma, že v knihe nie sú zakomponované grafy alebo ilustrácie, za čo dávam malé mínus.

Čitateľ Boris z Košíc mi dal takúto spätnú väzbu:

Tému odpustenie ja nemusím, nie som veriaci a bol som presvedčený, že mňa sa táto téma netýka. Keď som narazil na túto knižku, oslovila ma jej elektronická verzia aj praktickosť v podtitule. Po prečítaní knižky viem, že nikdy nie je neskoro začať odpúšťať. A viem už nielen prečo, ale aj ako začať.

Čitateľka Olívia S. si po prečítaní knižky myslí toto:

Z knižky cítiť oddanosť a zanietenosť autorky k téme, takže knižka nie je jedna z tých, ktoré zlúsknete za pár minút. Táto knižka nesie posolstvo, ktoré treba vedieť pochopiť, prijať, spracovať a vedieť aplikovať. Presne to je odkaz knižky. Pomôcť pochopiť. Možnosť využiť. Vedieť aplikovať. Ľahšie žiť.

Čitateľka Jana mi zaslala otázku:

Čo najväčšie ste dokázali vo vašom živote odpustiť?

Moja odpoveď bola:

V mojom živote odpustenie aktívne trénujem už pár rokov, je to cesta a som rada, že som na nej. Náročné, pre môj život zásadné odpustenia mám zvládnuté 3, za čo som sebe vďačná, za čo som na seba pred sebou hrdá. Z nich uviesť “najväčšie”, lepšie povedané pre mňa najťažšie bolo jedno, o ktorom teraz ešte nie som pripravená verejne komunikovať – je to už iba spomienka a poučenie, nie bolesť ani pomsta. Verím, že aj na to príde čas. A to bude možno na samostatnú knihu.

Áno, priznávam, rada spomínam na to, čo povedali prví čitatelia mojej prvej knižky – osobitne na prvú spätnú väzbu k mojej prvej knižke “Kľúč od konfliktu”. Písala som o tom TU. 

Každý držiteľ mojej knižky získava aj 30-minutovú online konzultáciu so mnou. Vhodný termín si môžete vybrať aj TU – nech sa páči. Teším sa na naše online stretnutie.

Dodka Danová
Je nemožné žiť bez konfliktov – je rozumné naučiť sa ich zvládať! Pomáham ľuďom pomôcť si. Baví ma pomáhať ľuďom nájsť cestu von z hádok, svárov, konfliktov a sporov. Venujem sa konflikt manažmentu, som kresťanský kouč a autorka populárno-náučných knižiek o tom, čo nás v škole neučili a tak často to v živote potrebujeme. O zvládaní konfliktov je "Kľúč od konfliktu", a o odpustení je knižka "Viem odpustiť?". Ak vás zaujíma môj príbeh, tu je >>>