Objednávka 

 elektronickej knižky "KĽÚČ OD KONFLIKTU" 

  • ÁNO
    Objednávam si e-knihu v pdf formáte od autora Dodka Danová s názvom "Kľúč od konfliktu" v rozsahu 9 kapitol. Každá kapitola obsahuje peknú myšlienku, príbeh, obsah kapitoly a tipy na domácu úlohu= 9 myšlienok, 9 príbehov, 9x3 a viac tipov na domáce úlohy.
  • ÁNO
    Som si vedomý, že si objednávam ELEKTRONICKÚ KNIHU, ktorá mi bude doručená na môj email po pripísaní úhrady na účet predávajúceho.
  • ÁNO
    Som informovaná/ný, že ako majiteľ knižky mám možnosť získať ZDARMA ONLINE konzultáciu o knižke alebo o mojej životnej situácii s jej autorkou v rozsahu 30 minut.

Vyplňte prosím starostlivo svoje údajepotvrďte objednávku. 

Táto knižka už

čaká na Vás ⇓⇓⇓

kluc od konfliku,dodkadanova, jozefa danova

Na spätnú väzbu od prvej neznámej čitateľky nikdy nezabudnem...

⇓⇓⇓

Z knižky je cítiť, že bola písaná s láskou. Priznám sa, že nabúrala moje presvedčenie, že konflikty sú zlé a keď chce byť človek lepší a pracovať na sebe, mal by sa konfliktom vyhýbať. Aspoň tak som bola vychovávaná. Kľúč od konfliktu nie je knižka na jedno prečítanie. Téme konfliktov sa venuje komplexne, do hĺbky. Od teórie po praktické návody, ako sa naučiť ich zvládať. Nabúrava všeobecné presvedčenie, že konflikty sú negatívne a treba sa im vyhýbať. Odporúčam knižku každému, kto nechce životom len preplávať, ale ho vedome tvoriť.
Martina Michalíková Bratislava
Dodka, vesmír vie čo má robiť. Tvoja kniha mi prišla do rúk práve v správnom čase. Knihu by si mal prečítať každý z nás. Som presvedčený, že by bolo menej svárov, nedorozumení. Máš pravdu v tom, že každý z nás rieši nejaký konflikt, problém. A každý deň. Ani som nevedel, čo všetko súvisí s konfliktom.
Pavel Navrátilwww.vernostnakarta.com

Viac názorov čitateľov nájdete TU

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Napíšte prosím na mediator@dodkadanova.sk alebo zavolajte na +421 948 116 311.  Vyriešime to.