Objednávka elektronickej knihy

"VIEM ODPUSTIŤ?" 

 • ÁNO
  Objednávate si e-knihu od autorky Dodka Danová s názvom "VIEM ODPUSTIŤ?" v rozsahu 157 strán knižného formátu A5. E-kniha sa skladá z úvodného testu, pár slov na úvod, pár slov o autorke, nasleduje 7 kapitol a pár slov na záver. Každá zo 7 kapitol obsahuje peknú myšlienku, príbeh, samotný rozbor témy kapitoly a tipy na domácu úlohu.
 • ÁNO
  Ste informovaná/ný, že si objednávate ELEKTRONICKÚ KNIHU v pdf formáte, ktorá vám bude doručená na váš email po pripísaní úhrady na účet predávajúceho.
 • ÁNO
  Ste informovaná/ný, že ako majiteľ knižky získavate bonusovú ZDARMA ONLINE konzultáciu o knižke alebo o vašej životnej situácii s autorkou knižky Dodkou Danovou v rozsahu 30 minut.
 • ÁNO
  Ste informovaná/ný, že ako majiteľ elektronickej knižky "VIEM ODPUSTIŤ?" získavate 50%nú zľavu pri kúpe tlačenej knihy "VIEM ODPUSTIŤ?"

Vyplňte prosím starostlivo svoje údaje a potvrďte objednávku. 

Čo hovoria čitatelia

e-knižky? 

viem odpustit, dodkadanov, mediator, kouč
Knižka ma potešila svojou ľudskosťou, prehľadnosťou a užitočnosťou pre život. Teším sa na jej tlačenú formu, aby som ju mala na svojom nočnom stolíku.
Mária z Pohorelej
Tému odpustenie ja nemusím, nie som veriaci a bol som presvedčený, že mňa sa netýka. Po prečítaní knižky viem, že nikdy nie je neskoro začať odpúšťať. A viem už nielen prečo, ale aj ako.
Boris z Košíc
Veľmi sa mi knižka páči, má hlavu, pätu, kvalitu obsahovú aj štylistickú aj metodologickú.
Mário z Bratislavy
Ďakujem, takto som to potrebovala nájsť napísané - akoby knižka bola písaná pre mňa.
Petra z Považskej Bystrice
Som čitateľ Vášho ebooku a som zaň veľmi vďačný! Veľmi mi pomohol a pomáha. Postupne ním naplňujem svoj život. Je veľmi užitočný a chcel by som ho odporúčať.
Miro z Komárna
Z knižky cítiť oddanosť a zanietenosť autorky k téme takže nie je jedna z tých, ktoré zlúsknete za pár minút. Táto knižka nesie posolstvo, ktoré treba vedieť pochopiť, prijať, spracovať a vedieť aplikovať. Presne to je odkaz autorky. Pomôcť pochopiť. Možnosť využiť. Vedieť aplikovať. Ľahšie žiť.
Olívia S.

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Napíšte prosím na mediator@dodkadanova.sk alebo napíšte sms na +421 948 116 311.  Vyriešime to.